Racepackers 2018

Zavřít

Black Ginger!

Jahu Řezníčková & Darja Černá
Black je LowCosťácká panna, co se ničeho nebojí a jde do všeho na plný gule,zatímco Ginger už dvakrát závod vyhrála. Má na kontě stopnutý letadla, lodě a několik přírodních katastrof. Jestli nás chcete vidět dělat nemožný, hoďte nám lajk <3
Máme 803 hlasů. Díky!

Lásky

Lucie Halaničová & Denisa Dvorská
Big heart, crazy mind. Velké srdce, šílená mysl.
Máme 675 hlasů. Díky!

Perfect couple

Kika Šrédlová & Jiří Holešovský
Když vyhrajem, tak se vezmeme!
Máme 644 hlasů. Díky!

Happy Team

Jakub Švajda & Eliška Švajdová
Teď už svoji a s ještě bláznivějším přístupem, než kdy dřív. Nic není problém, protože když to vezmeme z té správné strany, tak je z toho zábava. ;)
Máme 444 hlasů. Díky!

Zabrušovači

Boris Vanka & Jakub Knejp
4 roky na střední, Maroko a Gruzie. To jsou destinace, které jsme společně sdíleli. Na Low Cost race se nehlásíme, protože je to cool, ale protože na nic jinýho nejsou peníze. Snad určitě tak jakoby možná spolu i někam dojedeme.
Máme 432 hlasů. Díky!

Ride-y

Eduard Drengubiak & Kristýna Dzurinová
Protože svět patří těm co se neposerou - a my se neposerem :)
Máme 411 hlasů. Díky!

Kravaťáci

Petr Oliver Vacek & Tomáš Knot
Z podnikání jsme zvyklí na odmítnutí, takže se nebudeme bát oslovit kohokoliv, abychom získali co potřebujeme. Chceme být první tým dvou kluků, co vyhrajou, proto jsme nedávno jeli stopem do Benátek úplně bez peněz, abychom byli na závod připravený.
Máme 409 hlasů. Díky!

HIPPSTRIES

Lucie Kenardžievová & Kateřina Dendysová
Protože žijeme z výzev. Proč jsme nejlepší? Protože vy víte kam, ale my víme jak se tam dostat. Říkáme ANO novému dobrodružství protože týden má 7 dní a "někdy" není mezi nimi. Nechceme čekat na někdy začít teď a tady a přemoct hlavně svoje hranice.
Máme 402 hlasů. Díky!

Y-not!

Miloš Fiala & Vojta Hanuš
Nikdo nám nevěří, pro okolí jsme blázni. My ale nechápeme, proč by to nešlo. Tohle je sen, cíl a cesta k němu. Dva obyčejní kluci na neobyčejné cestě. Zvládneme to? Why not!
Máme 390 hlasů. Díky!

NeverTooLate

Dagmar Protivínská & Denisa Hejtmánková
Jedna lítá v oblacích, druhá stojí nohama pevně na zemi, proto tvoříme nejlepší tým, který stojí za to vidět, slyšet ... cítit ... (i když to snad radši ani ne po těch 10 dnech) ... Těšíme se na všechno! D&D
Máme 386 hlasů. Díky!

Ti odvážní, kteří se chtěli stát Racepackery, se zúčastnili Lowcost weekendu, kde jsem rozhodli.